خدمات * طراحی نرم افزار تحت ویندوز

طراحي و پياده سازي نرم افزارهاي مبتني بر ويندوز
با توجه به تجربه ما درخصوص برنامه نويسي و طراحي نرم افزار هاي تحت ويندوز، در اکثر حوزه هاي برنامه نويسي تحت ويندوز نظير .Net و Windows API مهارت لازم را دارا ميباشيم.
هدف اين شرکت، تنها طراحي و توليد نرم افزاري براي مشتريان نمي باشد، بلکه هدف ما، طراحي بهترين نرم افزار ممکن براي نيازهاي مشتريان ميباشد. اين همان دليلي ميباشد که از استانداردهاي ويندوز يا مايکروسافت در برنامه نويسي خود استفاده ميکنيم تا نرم افزار طراحي شده مطمئن و با قابليت بسط باشد 
خدمات ارائه شده در خصوص طراحي و برنامه نويسي تحت ويندوز توسط ما

ما خدمات زير را در خصوص طراحي و برنامه نويسي تحت ويندوز ارائه ميدهد:

•    برنامه نويسي بکمک API هاي مختلف ويندوز، DLL ها، کتابخانه هاي مختلف
•    API, Library and DLL Programming
•    COM objects and Active X controls
•    Microsoft .Net Framework Programming
•    Sql Server 2008
 به بياني ديگر، ترجيح ميدهيم از تکنولوژيها، و API هاي استاندارد مايکروسافت استفاده نماييم. با اين شيوه، نرم افزار طراحي شده، بخوبي با ويرايشهاي مختلف ويندوز کار خواهند کرد.
اين موضوع از اين نظر حائز اهميت است که با تغيير سيستم عامل از XP به Vista يا Windows 7، اين تضمين بوجود مي آيد تا برنامه طراحي شده بخوبي با سيستم عاملهاي ذکر شده کار خواهد کرد.
در صورت تمايل، ميتوانيم نرم افزار تان را براي ويندوز XP، Vista يا Windows 7، طراحي نماييم. اگرچه معمولا طبق استانداردهاي مايکروسافت گام برخواهيم داشت، ولي چنين سرويسي، سرويس جداگانه اي ميباشد، و مشتري ميبايست آنرا در توافقنامه خود بخواهد. 
مي خواهيد طراحي و تهیه نرم افزارتان را شروع کنيد؟
مي خواهيد طراحي و تهیه نرم افزارتان را شروع کنيد؟

براي شروع کار با گروه برنامه نویسی ما، ابتدا با شماره  09120507998 (آقای دانشور) تماس گرفته يا از طريق منوی سفارش پروژه مشخصات خود را به همراه توضیحات پروژه درخواستی خود نوشته و براي ما ارسال نماييد. در سريعترين زمان با ايميل يا تلفن به درخواستتان پاسخ خواهيم داد.

تکنولوژيها و ويرايشهاي مختلف ويندوز
برحسب نيازتان، نرم افزار درخواست شده براي کليه ويرايشهاي ويندوز طراحي ، توليد، و آزمايش ميشود ولي تمرکز اصليمان برروي ويرايشهاي Windows XP, Windows Vista و Windows 7 ميباشد.
در انتخاب ابزارهاي مورد نياز در طراحي وساخت نرم افزار ، ابزارهايي بکار گرفته ميشوند که برحسب نيازهايتان در پروژه، مناسب ترين ميباشند. بطور پيش فرض، ابزار توليدي مان، Microsoft Visual Studio 2010 ميباشد ولي برحسب نيازهايتان، ميتوانيم از ويرايشهاي پيشين ويا زبانهاي ديگري نيز استفاده نماييم. نوع دیتابيس نيز MSSQL Server 2008 است، که بر اساس خواست مشتري از نسخه هاي ديگر و يا ديتابيس هاي ديگر نظير MSAccess هم استفاده کنيم.
فلسفه ما
هرگز تلاش نمی کنیم تا راه حلهایی در برنامه نویسی بکار بریم که تنها برآورده کننده نیازهای شما باشند. بلکه تلاشمان بر آن است تا نرم افزار طراحی شده شما، همواره قابلیت بسط یا گسترش برای نسخه های آتی داشته باشد. در نتیجه از سرمایه گذاری تان به نتیجه مطلوب و مطمئنی خواهید رسید که نیاز به کمترین پشتیبانی و یا خدمات دارد. به این نکته توجه داشته باشید که معمولا مشتریان، هزینه بیشتری صرف پشتیبانی میکنند تا طراحی ، برنامه نویسی وتولید نرم افزار ، بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا مخارج را بهینه وپشتیبانی را کاهش دهید.

هدف این شرکت، تنها طراحی و تولید نرم افزاری برای مشتریان نمی باشد، بلکه هدف ما، طراحی بهترین نرم افزار ممکن برای نیازهای مشتریان میباشد. این همان دلیلی میباشد که از استانداردهای ویندوز یا مایکروسافت در برنامه نویسی خود استفاده میکنیم تا نرم افزار طراحی شده مطمئن و با قابلیت بسط باشد.